تور مالزی

باغ گیاه شناسی سنگاپور

رطوبت بالای سنگاپور محل بسیار مناسبی برای رشد و نمو گونه های مختلف گیاهی می باشد که در این راستا باغ گیاه شناسی سنگاپور با وسعت حدود 63 هکتار در سال 1822 احداث گردید.


یکی از جاذبه های  اصلی این پارک ، باغ ملی ارکیده است که  دارای  بیش از 1000 گونه اصلی و  2،000 گونه پیوند زنده شده از ارکیده است. در داخل باغ ارکیده  جاذبه های دیگری از جمله سالن برکیل و باغ پرنیان ارکید، گلخانه ، تندیس های نمادین  وجود دارد.تور مالزی سنگاپور

باغ ارکیده در مقابل باغ پرندگان و در نزدیکی دریاچه "گاردن" قرار گرفته است. در این باغ شما می توانید انواع گل های ارکیده ، شیوه کاشت و نگهداری از آنها را بیاموزید.

 قسمتی از این باغ به کاشت "هایبیسکاس" اختصاص داده شده است. "هایبیسکاس" به ملکه گل های گرمسیری گفته می شوند و دوهزار گونه متفاوت از گیاه در این باغ پرورش داده می شوند. همین طور که شمادر باغ ارکید قدم می زنید با منظره رنگارنگی روبرو می شوید.
می توان در این باغ در حدود شش هکتار ، جنگل های استوایی شبیه سازی شده را که از قدمت خود باغ بیشتر می باشند را یافت. این باغ توسط  سه دریاچه های احاطه شده است و در   یکی از آنها موسم به "دریچه اکو" ، گونه هایی از حواصیل ، مرغان دریایی و اردک ها زندگی می کنند.  یکی از چشمگیرترین قسمت از باغ  گیاه شناسی سنگاپور " دریاچه قو"  است.  این دریاچه آب مورد نیاز باغ را فراهم می کند و اطراف آن مملو است از نخل های کمیاب است . در وسط این دریاچه مجسمه ای ابه شکل قو قرار دارد که در سال 1950 ساخته شده و در سال 2001 به این مکان منتقل شده است.
این باغ تنها باغی در جهان می باشد  که از 5 صبح تا 12 نیمه شب هر روز باز است. 

آژانس مسیر سبز

تور مالزی

02188993012

02188356405

 

خیابان گمنام - کاج شمالی - فتحی شقاقی غربی 8 - شماره 83

 

تور مالزی | رزرو تور مالزی | تور مالزی ارزان | هتل های مالزی | تور سنگاپور | تور مالزی و سنگاپور

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت