تور مالزی

آکواریوم KLCC کوالالامپور مالزی

دیگر وقت آن رسیده که از دنیای متفاوت و چشم نواز زیر آب صحنه هایی را از نزدیک ببینیم که تا قبل از این فقط در فیلم های مستند و آن هم از پشت شیشه تلویزون قابل مشاهده بوده اند. آکواریوم KLCC  کوالالامپور مالزی محیطی را فراهم آورده است که این تجربه رویایی را میسر ساخته است.  


در این آکواریوم ماهی هایی زندگی می کنند که فقط در عمق دریاها می توان آنها را پیدا کرد. حدود ۵۰۰۰ گونه ماهی و انواع آبزیان در این آکواریم نگهداری می شوند.تور مالزی سنگاپور
این آکواریوم در سال ۲۰۰۲ میلادی شروع به ساخت و در ۲۰۰۵ میلادی به پایان رسیده است.

در این آکواریوم انواع ویدئو پروژکتورهاو تجهیزات پیشرفته دیگری وجود دارند که اطلاعات نادر و کاملی در مورد موجودات زیرآب در اختیار گردشگران قرار می دهد.از جاذبه های این آکواریوم باید به راه های تونل مانند در میان آکواریوم،نمایش موجودات آبزی و خزنده های کمیاب،جلسه های غواصی و برنامه غذا دادن به ماهی ها اشاره کرد.این آکواریوم زیبا و بزرگ در نزدیکی برج های پتروناس واقع شده است و حدود ۶۰ هزار متر مربع مساحت دارد.تونل زیر آب این آکواریم با دیواره های شیشه ای و یک گذرگاه متحرک می باشد. ماهی های متنوع شامل ببر ماهی کوسه،مارماهی،ماهی های عظیم الجثه آبهای استوایی که در اطراف شما به شنا کردن مشغولند بسیار دیدنی است.
علاوه بر ماهی های متنوع و نادر از خزندگان کمیاب نیز نگهداری می شود. از جملۀ آنها می توان به یک گونه قورباغۀ درختی نادر، قورباغۀ سمی، گربه ماهی غول پیکر، کوسه ماهی شنی، نوعی ماهی پهن برقی و مار ماهی اشاره کرد.
از دیگر جاذبه های هیجان انگیز آکواریوم KLCC غواصی در کنار کوسه ها می باشد. اما برای این کار نیاز به گواهی غواصی شما (یا کپی آن) می باشد. شما با غواصی در ۲٫۵ میلیون لیتر آب، دیدن ۵ گونۀ مختلف از کوسه ها و موجوداتی که در اعماق اقیانوس ها زندگی می کنند یک ماجراجویی فوق العاده را تجربه خواهید کرد.
اگر دنبال هیجان واقعی هستید اما مدرک غواصی ندارید ما خشم قفس (Cage Rage) آکواریم KLCC مالزی را به شما پیشنهاد می دهیم. تعداد ۳ نفر می توانند در یک اتاقک شیشه ای به درون آکواریوم رفته و از نزدیک کوسه ها و موجودات شگفت انگیز دریایی را مشاهده کنند.
 غذا دادن به ماهی ها از ساعت ۱۰:۴۵ صبح شروع و در فواصل برنامه ریزی شده ای انجام می شود. آخرین زمان برای غذا دادن به ماهی ها ساعت ۵:۳۰ عصر می باشد. غذا دادن به ماهی ها در دو سطح صورت می گیرد. بهترین نمایش روزانۀ سطح ۱ مخصوص تغذیۀ ماهی های گوشت خوار پیرانا (piranha) و سمور های آبی است. در سطح ۲ برنامۀ تغذیۀ ماهی ها، تغزیه ای تماشایی و جذاب وجود دارد که دو بار در روز انجام می شود.
در روز های خاص شنبه، دوشنبه و چهارشنبه برنامۀ دیدنی تغذیۀ مار ماهی های برقی، ماهی آراپایما (arapaimas) و کوسه ها برگزار می شود.
اطلاعات بیشتر در مورد آکواریوم
این آکواریوم همه روزه (حتی روز های تعطیل عمومی) از ساعت ۱۰:۳۰ صبح تا ۸:۰۰ شب باز می باشد.
آخرین زمان برای تهیه بلیط آکواریوم ساعت ۷:۰۰ عصر است.
غواصی در آکواریوم ساعت ۱:۰۰ بعد از ظهر است و در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه تعطیل می باشد.
خشم قفس (Cage Rage) ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد و در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه تعطیل است.
ساعت اداری آکواریوم از ۹:۰۰ صبح تا ۶:۰۰ عصر می باشد.
بخش اداری آکواریوم در روز های آخر هفته و تعطیلات عمومی تعطیل است.

آژانس مسیر سبز

تور مالزی

02188993012

02188356405

 

خیابان گمنام - کاج شمالی - فتحی شقاقی غربی 8 - شماره 83

 

تور مالزی | رزرو تور مالزی | تور مالزی ارزان | هتل های مالزی | تور سنگاپور | تور مالزی و سنگاپور

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت