تور مالزی

برجایا هیل

یکی از جاذبه های گردشگری کوالالامپور که در تور مالزی ، توجه مسافران زیادی را به خود جلب می کند، برجایا هیل کوالالامپور است . این منطقه بسیار زیبا و پر هیچان که هیچ وقت خالی از گردش گر نیست ، یک دهکده رومانتیک با خانه های زیبا است . برجایا هیل تلفیقی از چندین فرهنگ دنیا می باشد که حدود یک ساعت با شهر کوالالامپور فاصله دارد .

برجایا هیل مجموعه ای است با وسعت بیش از 8 هکتار و در ارتفاع 800 متری از سطح دریا است . این مکان دیدنی هوای خنک، مطبوع و با امکانات رفاهی تفریحی مناسب دارد. اصلی ترین جاذبه برجایا هیل دهکده ای به سبک فرانسوی (Colmar Tropicale ) مشابه دهکده کولمار ( Colmar ) قرن ۱۸ میلادی در فرانسه است . کمی بالاتر از محله ی فرانسوی ها دهکده ژاپنی واقع شده که الهام گرفته از بوداییان ژاپن است .

یکی دیگر از امکان دیدنی که دز نزدیکی برجایا هیل قرار گرفته است چشمه معدنی چاتیاو (Chateau ) می باشد، همچنین هتلی به سبک فرانسوی و چشمه آب معدنی که از روی یک قلعه قرون وسطای قرن ۱۸ در فرانسه با ظرفت در طراحی ساخته شده است. تنها راه رسیدن به برجابا هیل استفاده از خودرو است که می توانید از خوردروی  شخصی تان ، مینی ون ها با ظرفیت ۷ نفر و یا حتی اتوبوس استفاده کنید.

با مسیر سبز سفر کنید که با برنامه ریزی دقیق از جاذبه های گردشگری مالزی سفری به یاد ماندنی برای خود و خانوادتان به یادگار ببرید.

آژانس مسیر سبز

تور مالزی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

 

تور مالزی | رزرو تور مالزی | تور مالزی ارزان | هتل های مالزی | تور سنگاپور | تور مالزی و سنگاپور

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت