تور مالزی

باغ وحش سنگاپور(ماندای)

در محیط کاملا مدرن و شهری سنگاپور ناگهان وارد محیطی  می شوید که گویی به اعماق جنگل های آمازون قدم نهاده ایید.این باغ وحش در محلی به نام (ماندای) تاسیس گردیده است به همین خاطر به این نام نیز معروف گردیده است.


ين باغ‌ وحش 27 ژوئن 1973 در منطقه‌اي سرسبز و پوشيده از گياهان مختلف و گوناگون به مساحت 28 هكتار گشايش يافت، سپس 40 هكتار جنگل هم به آن اضافه شد و باغ‌ وحش توسعه يافت. این باغ وحش توسط Wildlife Reserves Singapore مدیریت می‌شود که همچنین اداره نخجیرگاه شبانه سنگاپور و پارک پرندگان جرونگ را هم بر عهده دارد.  طراحان اين باغ‌ وحش پيشرفته از ابتدا محيط طبيعي مناسبي را براي انواع گونه‌هاي جانوري در آن در نظر گرفته بودند.تور مالزی سنگاپور

اكنون باغ‌ وحش سنگاپور 315 گونه مختلف جانوري را در معرض ديد گردشگران گذاشته، به طوري كه بيشتر اين جانوران به طور آزادانه در محيطي باز زندگي مي‌كنند. آنها از روش‌هايي پيشرفته و طبيعي براي نگهداري و به نمايش گذاشتن جانوران استفاده كرده‌اند و بازديدكنندگان مي‌توانند در محيطي همراه با امنيت از ديدن اين جانوران لذت ببرند. قابل ذكر است كه گردشگران هم به صورت پياده مي‌توانند به ديدن حيوانات بروند و هم با ماشين‌هاي ويژه‌اي كه باغ‌ وحش براي اين منظور تهيه ديده است. اعم از تراموا يا واگن برقي، قايق، استفاده از اسب‌هاي پا كوتاه و كوچك و كالسكه‌هايي كه با اسب كشيده مي‌شود.
شما می توانید به دو صورت پیاده و ماشین های خاص از حیوانات بازدید کنید . ساعت بازدید از این مکان از ساعت 7:30 بعد از ظهر تا 12 شب است که رستوران این باغ وحش از ساعت 6 بعد از ظهر باز است .  بهترین راه برای رسیدن به باغ وحش شبانه سنگاپور این است که خودتان را به خیابان اورچارد برسانید و از آنجا با اتوبوس های ویژه Night Safari به این باغ وحش بروید و یا می توانید از تورهای خود هتلی که در آن اقامت دارید هم استفاده کنید .

به طور نمونه مي‌توان اشاره كرد كه طراحان براي جدا كردن محيط جانوران و فاصله گذاشتن آنها از بازديدكنندگان از مانع‌هاي نامرئي، گودال‌هاي بزرگ حفاظتي و شيشه‌هاي بزرگي كه پس‌زمينه‌اي از جنگل دارد و... استفاده كرده‌اند. محوطه نگهداري از حيوانات باغ ‌وحش سنگاپور از بخش‌هاي گوناگوني تشكيل شده است كه عبارتند از: طبيعت دور افتاده استراليا؛ سرزمين گربه‌ها،پلنگ ها، كاراكال ها، جگوارها و شيرهای كوهي، فيل‌هاي آسيايي، خرس‌هاي قطبي، قلمرو نخستين‌ گونه‌هاي مختلف ميمون و شامپانزه، ميمون‌هاي دماغ دراز،باغ خزندگان،گونه‌هاي مختلف تمساح‌ها، مارها، مارمولك‌ها و لاك‌پشت‌ها، انواع لمور، روباه و كانگورو؛ (آفريقاي وحشي) شير، يوزپلنگ، كرگدن، زرافه و گورخر و بالاخره ببر سفيد.
هر سال ۱.۵ میلیون نفر از این باغ وحش دیدن می‌کنند.

آژانس مسیر سبز

تور مالزی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

 

تور مالزی | رزرو تور مالزی | تور مالزی ارزان | هتل های مالزی | تور سنگاپور | تور مالزی و سنگاپور