تور مالزی

موزه ملی سنگاپور

به دلیل مدرن بودن سنگاپور گمان می شود که از تاریخ چندان غنی ای برخوردار نباشد اما موزه ملی سنگاپور مکانی است که خلاف این امر را اثبات می کند.


موزه ملی سنگاپور (Singapore National Museum) در کشور  سنگاپور،  قدیمی ترین موزه در این کشور است.(تور مالزی سنگاپور) تاریخ تاسیس این موزه  به سال  1849 برمی گردد پس از جابجایی های مکرر، موزه ملی سنگاپور به محل کنونی خود درجاده  استمفورد  در سال 1887 منتقل شد. این موزه یکی از چهار موزه ملی در کشور سنگاپور است ، سه موزه ملی  دیگر شامل دو موزه تمدنهای آسیایی  و  موزه هنر سنگاپور می باشد.

در این موزه بر موضوعات  مربوط به تاریخ سنگاپور تمرکز دارد و در سال 1965 ، موزه ملی سنگاپور نامگذاری شد هرچند که  برای مدت کوتاهی بین سال های 1993 تا 2006 ، آن را موزه تاریخ سنگاپور نامیدند اما دوباره به نام کنونی خود برگشت . معماری این موزه به سبک نئو پالادیان  و رنسانس است و  شامل دو بلوک مستطیل شکل موازی ، با گنبدی  در مقابل ساختمان می باشد.  این  موزه  بعد از یک دوره مرمت سه و نیمه ساله مجددا در تاریخ 2 دسامبر 2006 گشایش یافت. این موزه برای داشتن مجموعه های نفیس و به خصوص مجموعه های قوم نگاری جنوب شرقی آسیا به خصوص مالایاها در قبل از جنگ جهانی مشهور بوده.
موزه تاریخ سنگاپور مي توانيد وقايعي را که از قرن چهاردهم سبب شکل گيري سنگاپور تا کنون شده است را دنبال کنيد.
موزه تاریخ سنگاپور به مانند شهر فرنگي است که در آن فرهنگ و تاريخ غني مردم سنگاپور ، ريشه اجدادي و تعدد مذهبي و نژادي و جنگ ها ونزاع هاي تاريخي ملت سنگاپور را کشف مي کنيد.جواهرات و طلاهاي متعلق به قرن چهاردهم که مربوط به دوران قبل از استعمار سنگاپور است را مشاهده کنيد.
فراموش نکنید که جواهرات و طلا های Javanse متعلق به قرن چهاردهم که مربوط به دوران قبل از استعمار سنگاپور است را مشاهده کنید.

آژانس مسیر سبز

تور مالزی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

 

تور مالزی | رزرو تور مالزی | تور مالزی ارزان | هتل های مالزی | تور سنگاپور | تور مالزی و سنگاپور