تور مالزی

شهر برفی سنگاپور(Snow City Singapore)

کشور سنگاپور روی خط استوا واقع شده است بنابراین بارش برف در این کشور بسیار بعید است ولی از طرفی داشتن برف در چنین آب و هوایی بسیار دلچسب خواهد بود همین ایده باعث گردید مرکز علوم سنگاپور و تعاونی آموزشی ویبولیتین در این راستا سرمایه گذاری عظیمی انجام دهند تا این رویا را به حقیقت تبدیل کنند که نتیجه آن شهر برفی سنگاپور شد.


 در این شهر برفی که در مساحت 3000 متر مربع و هزینه 6 میلیون دلار ساخته و در سال 2000 به طور رسمی افتتاح شد هر هفته بین 10 تا 15 هزار تن برف به منظور حفظ سطح برف با استفاده از یک تفنگ برف  ساز تولید می شود .تور مالزی سنگاپور

در شهر برفي مي توانيد فعاليت هاي زمستانی مانند تيوپ سواري، اسکي و اسنوبرد را تجربه کنيد. یک قسمت برای برف بازی کودکان و نوجوانان نیز وجود دارد.برای استراحت و  سروغذا نیز مکان هایی در نظر گرفته شده است تا خدمات قابل توجهی را به شما ارائه دهند.
این مکان نه تنها برای سنگاپوری ها بسیار حائز اهمیت است بلکه برای کشورهای همسایه نیز قابل توجه است چراکه به آنها این فرصت را داده است تا لذت سرمای برف را از نزدیک تجربه کنند بنابراین شهر برفی یکی از مکان های پربازدید است. توصیه می شود قبل از حضور در آنجا از ساعات کار و زمان های پربازدید  مطلع گردید تا در صف طولانی وقت زیادی را معطل نشوید.

آژانس مسیر سبز

تور مالزی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

 

تور مالزی | رزرو تور مالزی | تور مالزی ارزان | هتل های مالزی | تور سنگاپور | تور مالزی و سنگاپور