تور مالزی

جزیره سنتوسا سنگاپور

جزیره سنتوسا سنگاپور، جزیره ایست در جنوب  کشور سنگاپور که به شما فرصت طلایی گشت و گذار شبانه در میان حیات وحش را می دهد.


(تور مالزی سنگاپور)جزیره سنتوسا که در زبان مالایی به معنای صلح و آرامش می باشد ابتدا روستایی بوده که عمدتا مردم آن به شغل ماهیگیری می پرداخته اند و انگلستان تا سال 1967 از این جزیره بعنوان پایگاه نظامی استفاده می کرده است.

جزیره سنتوزای سنگاپور که لقب زمین بازی محبوب آسیا را نیز به خود اختصاص داده است هر ساله حدود 5 میلیون بازدید کننده دارد. این جزیره در فاصله 15 دقیقه ای (20 کیلومتری) از مرکز شهر قرار دارد. این جزیره که بیش از 5 هکتار مساحت دارد مرکز جاذبه های گردشگری فراوانی از قبیل ساحل زیبای استوایی به طول 2 کیلو متر، دو زمین بازی گلف، دو هتل 5  ستاره و استراحتگاههای زیبا، پارک یونیورسال سنگاپور،  شهر بازی بسیار بزرگ و مهیج، آکواریوم معروف و دیدنی با بیش از 2500 ماهی از 260 گونه مختلف، ورزشهای آبی، برنامه نمایش دلفین ها، سینمای چهار بعدی ،  پارک و باغ وحش، پارک پروانه ها ،  رقص فواره ها با جذابیت خاص و جادویی و دیگر امکانات تفریحی می باشد.
از دیگر مراکز تفریحی ای شهر پارک شبانه روزی سافاریاست. تجربه بازدید از حیات وحش در شب شاید برای کمتر کسی امکان پذیر باشد. پارک شبانه روزی سافاری اولین پارک حیات وحش شبانه در جهان است که بازدیدکنندگان می توانند نادرترین گونه های حیوانات جهان را در این محل مشاهده کنند. سافاری شبانه یکی از معروفترین مجموعه های حیات وحش در جنوب شرق آسیا محسوب می شود.
این مرکز شامل قسمت های جالبی از قبیل آکروباتیک، عکس گرفتن در کنار حیوانات وحشی، سفر با قطار، پیاده روی در جنگل های وحشی به همراه توضیحات مربوط به هر بخش توسط راهنمایان مجرب پارک و شوی حیوانات دست آموز می باشد.
برای دیدار از حیات وحش باید حتما روز به محل مراجعه کنید چرا که شب ها حیوانات باید استراحت کنند. البته بخش حیات وحش شبانه دایر است و می توانید گونه های شب زیست را در شب مشاهده کنید.

آژانس مسیر سبز

تور مالزی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

 

تور مالزی | رزرو تور مالزی | تور مالزی ارزان | هتل های مالزی | تور سنگاپور | تور مالزی و سنگاپور