تور مالزی

پارک مرلیون سنگاپور

سنگاپور یکی از کشورهای ساحل دار و زیبا در همسایگی مالزی است که ایرانی ها این کشور را بسیار دوست دارند چرا که طبیعت بسیار بکری دارد. یکی از نمونه های جاذبه های گردشگری در تور مالزی سنگاپور در این مکان این است که به پارک های طبیعی بروید و لحظاتی را در آن جا بیارامید! یکی از بهترین مراکز تفریحی سنگاپور که تا کنون گردشگرها به آن علاقه نشان داده اند جایی جز پارک مرلیون نیست.

مشخصه بارز این پارک همان شیری است که از دهانش آب بیرون می ریزد و به ذهن همه می ماند. این پارک به عنوان نماد هیئت توریسم سنگاپور در سال 1964 طراحی شده بود که مجسمه شیر با پیکر ماهی که بر امواج قرار گرفته است در آن قرار دارد که تمثیل سنگاپور نسبت به کل جهان می باشد.

این محله اوایل کاملا تحت اختیار چینی ها بوده و جوری خانه ها و خیابان ها تزئین شده بود که گویی وارد خود چین شده اید. همچنان هم دست به بافت و نحوه معماری محله چیتی دست نزده شده تا توریست ها و مسافران تور سنگاپور از دیدن آن لذت برده و البته که از اجناس چینی که قیمت بسیار مناسبی دارد را از خریداری کنند. حتما از محله چینی ها یا پارک مرلیون سنگاپور بازدید کنید و با فرهنگ و نحوه زندگی چینی ها آشنا شده و از دیدن آثار باستانی این کشور لذت ببرید.

فضای کلی پارک مرلیون که به عنوان یکی از معروفترین جاذبه های گردشگری سنگاپور شناخته می شود، 2500 متر می باشد که با توجه به قرار گیری اش در کنار خلیج مارینا منظره زیبایی را تحت پوشش خود قرار داده است. بازدید از این پارک رایگان است و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز به آن مراجعه نمایید.

این پارک که در سال ۱۸۲۱ ساخته شده است از قدیمی ترین پارک هایی است که می توانید در سنگاپور پیدا کنید. از طرفی باید به عنوان جاذبه به ساختمان آن دقت کرد. برای بازدید از این مکان زیبا می توانید در تور مالزی سنگاپور ما شرکت کنید.

آژانس مسیر سبز

تور مالزی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

 

تور مالزی | رزرو تور مالزی | تور مالزی ارزان | هتل های مالزی | تور سنگاپور | تور مالزی و سنگاپور