تور مالزی

سنتوزا و دنیای زیر آب سنگاپور

از مراکز دیدنی و تفریحی کشور سنگاپور میتوان جزیره سنتوزا به معنای صلح و آرامش را نام برد اگر در تور مالزی سنگاپور شرکت کردید و به شهر سنگاپور سفر کردید سری به دنیای زیرآب سنتوزا سنگاپور بزنید در این مکان انواع آکواریوم های زیبا به نمایش گذاشته شده است که می توانید در این مکان عکسبرداری کنید در قسمت زیر بیشتر با این مکان آشنا می شوید.

 

در این مجموعه می توان با تله کابین به سمت سنتوزا حرکت کرد و منظره با شکوه آسمان سنگاپور و بندر تجاری جهانی سنگاپور را از چشم پرندگان مشاهده کرد. هنگام ورود تصاویری که نمایانگر تاریخچه سنگاپور هستند را مشاهده می نمائید. این تصاویر نقاشی شده مومی هرگز جذابیت و زیبایی خود را از دست نمی دهند. این جزیره در فاصله 20 کیلومتری از مرکز شهر واقع شده است و یکی از مهمترین مراکز توریستی تور سنگاپور محسوب می شود.

دنیای زیر آب (Underwater World) یکی از بزرگترین  آکواریم های نمایشی در کشور سنگاپور می باشد که در جزیره سنتوزا از توابع کشور سنگاپور می باشد.  این آکواریم در سال  1991 افتتاح شد  و دارای بیش از 2،500 حیوانات دریایی از 250 گونه از مناطق مختلف جهان است.

دنیای زیر آب به حالت یک آکواریم دریایی زیر زمینی است  و یکی از جاذبه های منحصر بفرد آن، مرداب دلفین در ساحل پالاوان می باشد.  طول آکواریوم 83 متر است و شیشه آن از جنس نشکن 6 میلیمتری ساخته شده است  که بازدید  کنندگان تور مالزی سنگاپور را به  یک دنیای زیر آب شامل مرجان های دریایی، کوسه ها ، لاک پشت ها ، مار ماهی ها و غیره می برد. 

آژانس مسیر سبز

تور مالزی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

 

تور مالزی | رزرو تور مالزی | تور مالزی ارزان | هتل های مالزی | تور سنگاپور | تور مالزی و سنگاپور