تور مالزی

تور مالزی | تور سنگاپور | تور ارزان مالزی | تور لحظه آخری مالزی

پارک آبی سان‌وِی لاگون کوالالامپور مالزی

پارک آبی سان وی کوالالامپور مالزی در واقع شهری است با بیش از 80 نوع جاذبه و سرگرمی و پنج نوع پارک متفاوت که می توان ساعت ها و حتی روزها را در آن سپری کرد تا از متنوع ترین لذت های بی همتای این پارک استفاده نمود.شایان ذکر است تنها 15 دقیقه از کوالا لامپور فاصله دارد.


استخر های مواج سر سره های  آبی ، پل معلق چوبی(بدون بلیط) ، تیراندازی ، سقوط آزاد ، سقوط معلق کماندویی ، امکانات کارتینگ و تیرو کمان و چندین فعالیت دیگر هم با خرید بلیط مجدد امکان پذیر است.
(تور مالزی سنگاپور)قبل از ورود به پارک مرکز خرید بزرگ و مجهزی قرار دارد که مثل همه جاهای دیگر کوالالامپور دارای فروشگاههای متعدد ، رستوران ، فست فود(مک دونالد و کینگ برگر و...) و همچنین صرافی جهت چنج کردن پول وجود دارد.

در آن زمینی نیز برای پاتیناژ وجو دارد.موج سواری روی آب یکی از اصلی ترین جاذبه های پارک آبی سان وی کوالالامپور است. ترن هوایی های هیجان انگیز، پل معلق که ۴۲۸ متر ارتفاع دارد، باغ وحش تقریبا بزرگی که دقیقا حس حیات وحش را به بازدیدکننده ها منتقل می کند و پیاده روی در ساحل نیز از دیگر جذابیت های پارک آبی هستند.این مجموعه که در بیرون شهر کوالالامپور است مجموعه ای از یک شهر بازی،دنیای آب و باغ وحش است.مجموعه ای بسیار بزرگ و دیدنی با امکانات متنوع برای یک روز تعطیل.در دنیای آب این مجموعه استخر های بازی و شنای کودکان و بزرگسالان، استخر موج، رودخانه خروشان و سرسره های بزرگ و متنوع آبی طراحی و اجرا شده است.ایجاد  دو برج قلعه مانند در دو سوی این پارک و ارتباط این دو برج با یک پل کابلی(طناب) و با کف چوبی آنهم در ارتفاع بسیار بالا و عبور از روی آن توسط افراد واقعا زیبا و دیدنی بود.ارتفاعی که زیر پای خود دریاچه های بزرگ و استخر های شنا و افراد مشغول تفریح در آن را میتوان دید.و بدین طریق از روی پل چوبی کم عرضی (حدود یک متر) طولی حدود 2 کیلومتر را در ارتفاع بالا می توان طی کرد.سر خوردن از سر سرهای آبی (با تیوپ و یا بدون تیوپ) گردش در یک مسیر آرام آبی بر روی تیوپ بادی و گذز از زیر تونلها و آبشار های مصنوعی ساخته شده از دیگر زیبایی های این مجموعه است.در این مجموعه زنان و مردانی با لباسهای سرخپوستی و با نیزه ای در دست و صورت های رنگی با مردم عکس می گرفتند.در قسمتی دیگریک سطل بزرگ در ارتفاع وجود داشت که به مرور از آب پر می شد و بر روی افرادی که زیر آن لحظه شماری ریختن آب را می کردند،واژگون می شد. و سپس فریاد شادی آنها از ریختن این آب به هوا بر می خواست.شهر بازی از دیگر قسمت های این مجموعه بزرگ است.بازیهای بزرگ و هیجان انگیزی که واقعا انسان حتی از دیدن آنها وحشت می کند چه رسد به سوار شدن در آنها.موزه انواع سنگها و باغ وحش از دیگر سرگرمی های آن است.
 در پارک آبی سان خرید بلیط در واقع شروع کار است با بلیط حالت اول فقط از چند وسیله محدود می توان استفاده کرد و برای استفاده از امکانات دیگه باید بلیط مجزا خریداری نمود.  

موج هایی به بلندی 8 فوت به ساحل شنی موج سواری، به مساحت بیش از 13,000 متر مربع، برخورد می کنند. وقتی کودکان در حال بازی در شن ها هستند، والدین آنها می توانند آفتاب بگیرند. کسانی که به دنبال هیجان بیشتری هستند، می توانند یک بورد بردارند و موج سواری کنند!

از دیگر سرگرمی های این منطقه می توان بازی های جنگی پینت بال، دوچرخه سواری بر روی کوه، بالا رفتن از دیوار، بانجی جامپینگ، کارتینگ، سوار شدن بر خودروی همه جارو (ATV)، تئاتر ترسناک پونتیاناک، و جنگ لیزری ترمیناتور را نام برد.

انجمن بین المللی پارک ها و جاذبه ها (IAAPA) برای چهار سال متوالی (2007-2010) همواره سان وی لاگون را به عنوان بهترین جاذبه توریستی در آسیا به رسمیت شناخته است. این پارک، به جز در تعطیلات عمومی مالزی و تعطیلات مدرسه، روزهای سه شنبه تعطیل است.

آژانس مسیر سبز

تور مالزی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

 

تور مالزی | رزرو تور مالزی | تور مالزی ارزان | هتل های مالزی | تور سنگاپور | تور مالزی و سنگاپور

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت